poster

Spider Man - Nje univers i ri

Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023)

Aksion, Animacion, Fantazi, Fantashkencë, Komedi, Familjar, Dramë, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Tring Kids | 17.9.23 | 11:45

Vlerësimi: 9.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(4 Voto)

PËRMBLEDHJE

Miles Morales udhëton nëpër Multiverse, ku ai ndeshet me një ekip Spiderman të cilët kanë për detyrë mbrojtjen e ekzistencës së tij. Kur heronjtë përplasen me njeri-tjetrin përballë një kërcënimi të ri, Miles duhet të kuptojë se çfarë do të thotë vërtetë të jesh hero.

Fotot

Spider Man - Nje univers i ri

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.