poster

Deadly Leaks 2

Tödliche Geheimnisse – Jagd in Kapstadt (2017)

Thriller, Mister | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PëRMBLEDHJE

Where is Paul Holthaus? The investigative journalist Rommy Kirchhoff, together with his son Max, is looking for the disappeared lobbyist Paul Holthaus, who has negotiated several times in Cape Town on behalf of Lilian Norgren for their agricultural corporation Norgreen Life. Norgren makes it clear to Rommy that the search for the whistleblower is unwanted and puts her and the boy in danger.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.