poster

Maybe I Do

Maybe I Do (2023)

Romancë, Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 3.3.23
Vlerësimi i përdoruesit: 5.7/10
(3 Voto)

PËRMBLEDHJE

Michelle dhe Allen janë në një lidhje. Ata vendosin të ftojnë prindërit e tyre që më në fund të takohen për martesën. Rezulton se prindërit tashmë e njohin mirë njëri-tjetrin, gjë që çon në disa mendime të ndryshme për martesën.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.