poster

Ant-Man and the Wasp in Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania (2023)

Aksion, Aventurë, Komedi, Mister, Fantashkencë, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Peyton Reed

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 16.2.23

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.