poster

A Man Called Otto

A Man Called Otto (2022)

Komedi, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Marc Forster

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 2.2.23
Vlerësimi i përdoruesit: 8.8/10
(20 Voto)

Fotot

A Man Called OttoA Man Called OttoA Man Called OttoA Man Called OttoA Man Called OttoA Man Called OttoA Man Called OttoA Man Called OttoA Man Called OttoA Man Called OttoA Man Called OttoA Man Called OttoA Man Called OttoA Man Called OttoA Man Called OttoA Man Called OttoA Man Called Otto

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.