A Broken Life

A Broken Life (2007)

Dramë | Kanada
Regjia: Neil Coombs

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10
(46 Voto)

PËRMBLEDHJE

Max Walker is a suicidal man who selects an aspiring young filmmaker to record the end of his life. On the agenda for his last day on Earth: telling off his old boss, confessing some of his deepest secrets, and maybe even finding redemption.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.