Grizzly II: Revenge

Grizzly II: Revenge (1983)

Muzikë, Thriller, Horror, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: André Szöts

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 2.8/10

PëRMBLEDHJE

All hell breaks loose when a giant grizzly, reacting to the slaughter of her cubs by poachers, attacks a massive rock concert in the National Park. [This sequel to "Grizzly" (1976) was left unfinished after production wrapped prematurely in 1983, and was not officially released until 2020, though a bootleg workprint version had been in circulation for some years prior to this.]

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.