Something So Right

Something So Right (1982)

Komedi, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Lou Antonio

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.2/10

PëRMBLEDHJE

Joey lives with his mother. His father isn't around, he doesn't like school, he is bored and doesn't take orders from anyone. In other words he is a real little scamp. Being at one's wit's end, his mother decides to look for a "big brother" (sort of surrogate father) for Joey. At first this clumsy Arnie doesn't know how to handle Joey but after a while everything changes and not only for Joey ...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.