Go Fish

Go Fish (2019)

Animacion, Aksion, Familjar, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.6/10

PËRMBLEDHJE

When a mysterious black goop reaches his idyllic undersea town, a brave and selfless parrot fish must cross the ocean to find its source and fix it before his coral reef is destroyed.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.