Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(7 Voto)

PËRMBLEDHJE

Kur një ish-ushtar që zbulon ar në shkretëtirën e Laplandës përpiqet të plaçkisë qytetin, ushtarët nazistë të udhëhequr nga një oficer brutal SS e luftojnë atë.

Krijuesi: Dragan Nikolić
Redaktori i Filmit: Igor Šumiga

Fotot

SISUSISUSISUSISUSISU

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.