poster

Puss In Boots: The Last Wish

Puss in Boots: The Last Wish (2022)

Animacion, Aventurë, Komedi, Familjar, Fantazi, Mister, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 8.12.22
Vlerësimi i përdoruesit: 3.5/10
(2 Voto)

PËRMBLEDHJE

Maçoku Me Çizme zbulon se pasioni i tij për aventurën ka bërë të vetën: ai ka djegur tetë nga nëntë jetët e tij. Ai nis një udhëtim epik për të gjetur legjendën e Dëshirës së Fundit dhe për të rikthyer nëntë jetët e tij.

Fotot

Puss In Boots: The Last Wish

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.