poster

Botë e Mrekullueshme

Strange World (2022)

Fantashkencë, Animacion, Familjar, Fantazi, Aksion, Komedi, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 24.11.22
Vlerësimi i përdoruesit: 7.7/10
(53 Voto)

PËRMBLEDHJE

Clades janë një familje legjendare eksploruesish, por dallimet mes tyre vënë në rrezik misionin e tyre më të fundit dhe më të rëndësishëm.

Fotot

Botë e Mrekullueshme

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
  • Bretesja luftetare (2020)

    image
    Jeta e Megit, një brejtëse shumë punëtore, do të ndryshojë tërësisht kur papritur ajo kthehet në një Super Hero. Tashmë me emrin e ri: Brejtësja Luftëtare, Megi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.