poster

I Wanna Dance with Somebody

I Wanna Dance with Somebody (2022)

Biografi, Dramë, Muzikë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Kasi Lemmons

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 22.12.22
Vlerësimi i përdoruesit: 9.1/10
(66 Voto)

Fotot

I Wanna Dance with SomebodyI Wanna Dance with SomebodyI Wanna Dance with SomebodyI Wanna Dance with SomebodyI Wanna Dance with SomebodyI Wanna Dance with Somebody

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.