PËRMBLEDHJE

Kejt Holbruk një biznesmene e suksesshme, prej kohësh i ka dhënë prioritet karrierës së saj, ndaj jetës personale. Tashmë 37 vjeçare, ajo vendos të ketë një fëmijë të sajin, por zbulon se ka vetëm një shans në një milion, për të mbetur shtatzënë. E vendosur në qëllimin e saj, Kejt pranon që Enxhi Ostrouiski, një punonjëse e "South Philly", të jetë mbartësja e fëmijës. Pasi sigurohet që Enxhi është shtatzënë, Kejt fillon të përgatitet duke lexuar mbi rritjen e fëmijëve. Ajo ndjek kurse të posaçme dhe bën gati shtëpinë. Por gjërat ndryshojnë plotësisht kur shtatzëna e mitur i shfaqet në pragun e derës, pasi nuk ka se ku të jetojë. Kejti përpiqet të ndihmojë vajzën të shndërrohet në një nënë shtatzënë të përsosur. Në një përplasje të vazhdueshme të ndjenjave, ato do të përgatiten për mbërritjen e foshnjës. Në rrugë e sipër ato do të njohin dy lloje familjeje, atë ku lind dhe atë që ndërtohet.

Fotot

Mamaja FëmijëMamaja FëmijëMamaja FëmijëMamaja FëmijëMamaja FëmijëMamaja FëmijëMamaja FëmijëMamaja FëmijëMamaja FëmijëMamaja FëmijëMamaja FëmijëMamaja FëmijëMamaja Fëmijë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Unë, vetja ime dhe Irena (2000)

  Sot
  image
  Një polic i mirë, por me probleme personaliteti, duhet të mbrojë një grua që po i fshihet një të dashuri të korruptuar dhe bashkëpunëtorëve të tij. Çarli, një...
 • Xhoxho Lepuri (2019)

  Sot
  image
  . Fitues i çmimit Oskar. Kur një djalë i vetmuar gjerman zbulon se mamaja e tij fsheh një vajzë hebreje në papafingon e tyre, ai duhet të përballet me...
 • Bedrooms and Hallways (1998)

  Sot
  image
  Keith runs a male bonding group, which was meant to be macho fun, but acts as therapist as dreaded-unmanly emotional and even relational problems prove...
 • Dunja dhe Desi në Maroko (2008)

  Sot
  image
  Një histori e bukur rreth miqësisë së Dunjes dhe Dejzit. Dunja ka prejardhje marokene, e rritur me Ramadanin, Imamët dhe Mekën. Dejzi është hollandeze si djathi,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.