poster

Come Sweet Death

Komm, süßer Tod (2000)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.6/10

PëRMBLEDHJE

Ex-detective Brenner wants to keep himself out of trouble but several murder cases and his ex-girlfriend Klara finally get him involved. But making decisions is not one his strengths.

Fotot

Come Sweet DeathCome Sweet DeathCome Sweet DeathCome Sweet DeathCome Sweet DeathCome Sweet DeathCome Sweet DeathCome Sweet DeathCome Sweet DeathCome Sweet DeathCome Sweet DeathCome Sweet DeathCome Sweet DeathCome Sweet DeathCome Sweet Death

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.