poster

Fytyra e Pokerit

Poker Face (2022)

Aksion, Krim, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Russell Crowe

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 1.12.22
Vlerësimi i përdoruesit: 7.1/10
(49 Voto)

Fotot

Fytyra e Pokerit

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.