poster

Deadly Leaks

Tödliche Geheimnisse (2016)

Thriller, Mister | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PëRMBLEDHJE

Journalist Rommy Kirchhoff wants to interview a whistle-blower. Paul Holthaus, lobbyist on behalf of the agricultural company Norgreen Life Inc., is ready to report on the background negotiations on TTIP. But as soon as the explosive interview begins, Rommy is overwhelmed. When she regains consciousness, there is no trace of the informant. Rommy realizes she has entered a story of unprecedented proportions.

Fotot

Deadly LeaksDeadly LeaksDeadly LeaksDeadly LeaksDeadly LeaksDeadly LeaksDeadly Leaks

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.