Vlerësimi i përdoruesit: 2.9/10
(79 Voto)

PËRMBLEDHJE

A rag-tag bunch of seniors, complete outsiders at their surf-crazed Laguna Beach High School, decide to crash the biggest team surf contest. In order to prevail, however, they must do one important thing...learn to surf! We're taking your classic Cinderella story into the world of surfing, complete with hi-jinx and the aesthetic beauty of surf mecca Costa Rica, our spectacular set location.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Xixat e lojës (2013)

  image
  Brooke Shields, Wanda Sykes, Daryl Hannah. Për të mbledhur para për një fondacion shumë të rëndësishëm, një skuadër basketbolli e përbërë nga femra 40 e ca...
 • Aq sa di për dashurinë (2012)

  image
  Gerard Butler, Jessica Biel. Një ish yll i futbollit, bëhet trajner i skuadrës së djalit, në mënyrë që të lidhet me të dhe ish gruan. Por kur nënat e fëmijëve të...
 • Buburreci i dashuruar (1968)

  image
  Me Dean Jones, Michele Lee. Kjo është aventura e Herbit - një makinë e vogël, që të gjithë i thonë buburreci, e cila është shumë e vecantë. Herbi nuk ka nevojë ta...
 • White, Blue and White (2014)

  image
  Ossie Ardiles left home to play in England. In 1982, Argentina invaded the Falkland Islands and he returned home with his future in doubt. A look at the public...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.