Vlerësimi: 5.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Fotot

Angel and the Bad ManAngel and the Bad ManAngel and the Bad ManAngel and the Bad ManAngel and the Bad ManAngel and the Bad Man

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Tre amigos (1986)

  image
  Steve Martin, Chevy Chase, Martin Short. Ata janë tre aktorëtë papunë që do të pranojnë të luajne banditët në një fshat Meksikan, pa e ditur që gjithçka është e...
 • E shitur (2016)

  image
  Në Kanzasin e viteve 1880, dikur qitës ndërsa sot fermer, Klej Travis, nga një baba i lumtur i dy fëmijëve, kthehet në njeriun me detyrën e hakmarrjes së djalit...
 • Ndërmarrje dhe lavdi Sioni amerikan (2005)

  image
  Në nëntor të vitit 1833, autoritet e shtetit Missouri, hodhen perden e heshtjes mbi faktin e përndjekjes dhe dëbimit nga shtëpitë, në mes të natës, të qindra...
 • Iniciativa dhe fama - shtëpia e ndarë (2006)

  image
  Benjamin Steed e la jetën e fermës në Vermont dhe u shpërngul pak kohë më pare me familjen në qytezën Palmyr, në pjesën veriore të shtetit të Nju Jorkut. Duke...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.