poster

Pantera e Zezë 2

Black Panther: Wakanda Forever (2022)

Aksion, Fantashkencë, Fantazi, Thriller, Dramë, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Ryan Coogler

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 10.11.22
Vlerësimi i përdoruesit: 9.3/10
(75 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.