poster

Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water (2022)

Aksion, Aventurë, Fantazi, Fantashkencë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: James Cameron

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 14.12.22
Vlerësimi i përdoruesit: 9.7/10
(9 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.