PËRMBLEDHJE

Xhozef Grodon Levit dhe Zoe Deshanel janë dy aktorët protagonistë në komedinë romantike me regji të Mark Ueb. Filmi flet për një burrë, i cili bie kokë e këmbë në dashuri me një grua që sbeson te dashuria e tij. Tom është një arkitekt aspirues, i cili e fiton jetesën duke shkruar kartolina urimi. Pasi takon sekretare bukuroshe të shefit të tij, Tomi zbulon se ata të dy kanë shumë gjëra të përbashkëta, pavarësisht se ajo duket e paarritshme për të. Si fillim, të dyve u pëlqejnë Smithët dhe janë të dy admirues të artistet surrealiste Magrit. Shumë shpejt Tomi bie në dashuri. Ai se heq dot nga mendja "Verën". Tomi ka shumë besim në konceptin e shpirtrave binjakë dhe mendon se e ka gjetur të tijin. Fatkeqësisht për Tomin, "Vera" shikon dashurinë e vërtetë si gjëra për përrallat me zana, dhe sështë në kërkim të romancës. I patrembur dhe i papërmbajtur nga qëndrimi që ka vajza për dashurinë, Tomi mbledh veten dhe të gjithë3 kurajën e tij për të shkuar pas "Verës" dhe për ta bindur atë se dashuria e tyre është e vërtetë.

Fotot

500 ditë së bashku500 ditë së bashku500 ditë së bashku500 ditë së bashku500 ditë së bashku500 ditë së bashku500 ditë së bashku500 ditë së bashku

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • It Takes Two (1995)

  Sot
  image
  Amanda Lemmon is a street-wise orphan who's about to be adopted by a family who uses children for their own selfish gain. Her case worker, Diane, loves her and...
 • Njeriu i Motit (2005)

  Sot
  image
  Nicolas Cage. Një parashikues moti, jeta personale e të cilit po shkon si mos më keq, merr një ofertë tunduese punësimi dhe vendoset përpara dilemës nëse duhet të...
 • Pakti i seksit (2018)

  Sot
  image
  Tre prindër zbulojnë rastësisht paktin e vajzave të tyre adoleshente për të humbur virgjërinë në mbrëmjen e maturës dhe nisin një mision të fshehtë për të ndaluar...
 • Pista (2010)

  Sot
  image
  Burim frymëzimi për filmin „Pista e startit” ("The Runaway") është historia e vërtetë e një piloti amerikanojugor, i cili në vitin 1983 u ul shumë pranë qytetit...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.