poster

The Whale

The Whale (2022)

Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 26.1.23
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(79 Voto)

PËRMBLEDHJE

A reclusive English teacher living with severe obesity attempts to reconnect with his estranged teenage daughter for one last chance at redemption.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.