poster

Don't Worry Darling

Don't Worry Darling (2022)

Dramë, Mister, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Olivia Wilde

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 22.9.22
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.