poster

Eine Klasse für sich

Eine Klasse für sich (2019)

Komedi, Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.1/10

Fotot

Eine Klasse für sichEine Klasse für sichEine Klasse für sich

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
  • Papritmas baba (2016)

    image
    Omar Sy, Clémence Poésy. Jeta e një të riu francez që e ka mendjen vetëm tek festat, ndryshon rrënjësisht kur papritmas zbulon se është baba dhe duhet të kujdeset...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.