Vlerësimi: 6.1/10

Fotot

Lidhja e errët e motrave

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gruaja e zhdukur (2014)

  image
  Bazuar në romanin bestseller. Nik Dun raporton se gruaja e tij është zhdukur, por gënjeshtrat dhe sjellja e tij e çuditshme e bëjnë atë të dyshuarin kryesor....
 • Vendtakimi (2017)

  image
  Fati i një grupi të panjohurish përcaktohet nga një njeri misterioz që ata besojnë se mund t'iu plotësojë çdo dëshirë me kusht që ata të përmbushin detyrën që iu...
 • Rrëfimet (2016)

  image
  Takimi i G8 mbahet në hotelin luksoz në bregun gjerman. Ekonomistët më të fuqishëm të botës takohen të marrin vendime të rëndësishme që do ta ndikojnë rëndë...
 • Engjëlli im (2019)

  image
  Noomi Rapace, Luke Evans. Një grua e pikëlluar për vdekjen e vajzës së saj të vogël vite më parë, humbet gradualisht kontaktin me realitetin pasi fillon të besojë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.