poster

After Ever Happy

After Ever Happy (2022)

Dramë, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 25.8.22
Vlerësimi: 4.0/10

PËRMBLEDHJE

Teksa shfaqet një e vërtetë tronditëse për familjet e një çifti, dy të dashuruarit zbulojnë se nuk janë aq të ndryshëm nga njëri-tjetri. Tessa nuk është më vajza e ëmbël, e thjeshtë dhe e mirë që ishte kur takoi Hardin-in – më shumë se ai djali mizor dhe me humor për të cilin ajo ra aq shumë.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Night Ride (2019)

  image
  One night, Noémie, a stripper and bewitching call girl, gets into Jin's cab. Intrigued by Jin's muteness, she asks him to become her official taxi. As the nights...
 • Bliss (2021)

  image
  In a world where their femininity is considered a commodity, two sex workers fall in love with each other. Together - and yet each on her own - they experience...
 • Para se të të njihja ty (2016)

  image
  Emilia Clarke, Sam Claflin. Një vajzë e re, krijon një lidhje të paparashikuar me një njeri të paralizuar për të cilin ajo po kujdeset.
 • Zemra më thotë po (2006)

  image
  Shahid Kapoor, Amrita Rao. Dashuria e një çifti të bashkuar me mblesëri vihet në dilemë, kur vajza pëson një aksident që mund ta ndryshojë përgjithmonë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.