poster

Maneater

Maneater (2022)

Aksion, Horror, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Justin Lee

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 25.8.22
Vlerësimi: 3.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 1/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Agimi i të vdekurve (2004)

  image
  Sarah Polley. Brenda natës, bota është përfshirë në kaos, popullsia e planetit është goditur nga një epidemi e pashpjegueshme, dhe të vdekurit s'po vdesin më....
 • The Last Heist (2016)

  image
  Një grabitje e bankës merr të keqen kur del që një nga pengjet është vrasës i kërkuar serial.
 • Banor i së keqes: Apokalipsi (2004)

  image
  After an outbreak in a top-secret facility, Umbrella ponders on covering up their mistakes by releasing the deadly Nemesis to eliminate surviving STARS members in...
 • Komando vrasëse (2016)

  image
  Vanessa Kirby. Një grup marinsash elitarë dërgohen për një stërvitje speciale në një ishull sekret. Ajo që nis si trajnim rutinë, kthehet në një betejë të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.