poster

Bisha

Beast (2022)

Aventurë, Dramë, Horror, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 25.8.22
Vlerësimi: 5.8/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Këneta (2007)

  image
  Diana Glenn, Maeve Dermody, Andy Rodoreda. Bazuar në një ngjarje të vërtetë! Tre njerëz do të përjetojnë makthin më të madh të jetës, kur izolohen nga një...
 • Refugjati amerikan (2021)

  image
  Ndërsa ekonomia amerikane është në kolaps dhe vendi nën ligjin ushtarak, një familje kërkon strehim në bunkerin e fqinjit të tyre, ku rreziku brenda mureve...
 • Trouble Every Day (2001)

  image
  Shane and June Brown are an American couple honeymooning in Paris in an effort to nurture their new life together, a life complicated by Shane''s mysterious and...
 • Gjahtari (2011)

  image
  Willem Dafoe. Një mercenar, ngarkohet me një mision special nga një kompani bioteknike për të gjetur tigrin e tazmanisë, i menduar i zhdukur deri në atë kohë,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.