poster

Where the Crawdads Sing

Where the Crawdads Sing (2022)

Dramë, Mister, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Olivia Newman

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 18.8.22
Vlerësimi: 7.1/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rrëfimet (2016)

  image
  Takimi i G8 mbahet në hotelin luksoz në bregun gjerman. Ekonomistët më të fuqishëm të botës takohen të marrin vendime të rëndësishme që do ta ndikojnë rëndë...
 • Ti më përket mua (2021)

  image
  Karriera e një psikiatri (Casey Affleck) do të vihet në rrezik, kur pacientja e tij vetvritet. Por kur shtëpinë e tij do ta vizitojë vëllai i së ndjerës (Sam...
 • Grua e panjohur (2006)

  image
  Një grua ukrainase e quajtur Irena me paramendim e fut veten e saj në jetën e një familjeje italiane të re, të pasur. Duke mos u ndalur në asgjë për tu bë...
 • Instinkt parësor (1992)

  image
  Kandidat për dy çmime Oskar. Një film thriller erotik i vitit 1992 me regji të Paul Verhoeven. Me Michael Douglas, Sharon Stone. Një shkrimtare e famshme, bëhet e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.