poster

Grabitje e Blinduar

Armored (2009)

Aksion, Krim, Dramë, Thriller, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Nimród Antal

Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.9/10
(59 Voto)

PëRMBLEDHJE

Columbus Short, Matt Dillon, Laurence Fishburne. Një ekip rojesh kamionësh te blinduar që transportojnë para, tentojnë të vjedhin kompaninë ku punojnë. Por shumë shpejt plani i tyre në dukje i pagabueshëm merr një kthesë vdekjeprurëse.

Fotot

Grabitje e BlinduarGrabitje e BlinduarGrabitje e BlinduarGrabitje e BlinduarGrabitje e BlinduarGrabitje e BlinduarGrabitje e BlinduarGrabitje e BlinduarGrabitje e BlinduarGrabitje e BlinduarGrabitje e BlinduarGrabitje e BlinduarGrabitje e BlinduarGrabitje e BlinduarGrabitje e Blinduar

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Xhon Uik: Kapitulli 3 (2019)

  image
  Keanu Reeves. Super vrasësi Xhon Wik arratiset pas vrasjes së një prej anëtarëve të Shoqërisë Ndërkombëtare të Vrasësve dhe me një shpërblim prej 14 milionë...
 • Rrëmbimi i Pelham 123 (2009)

  image
  Denzel Washington, John Travolta. Një dispeçer metroje në Nju Jork, përdor njohuritë e tij, për të ndaluar katër kriminelë, të cilët kanë marrë peng një tren dhe...
 • Parker (2013)

  image
  Jason Statham, Jennifer Lopez. Parker, një hajdut me një kod të caktuar profesional, tradhtohet nga ortakët e tij dhe lihet pas me mendimin se u eliminua. Nën një...
 • Kodi Momentum (2015)

  image
  Olga Kurylenko, James Purefoy. Pasi identiteti i saj i vërtetë zbulohet gjatë vjedhjes së disa diamantëve, nje eksperte e misioneve të fshehta vihet nën...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.