Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10
(26 Voto)

Fotot

Tron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: TrashëgimiaTron: Trashëgimia

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Knuckledust (2020)

  e martë
  image
  Police discover an elite fight club where they find seven underground levels, filled with the dead bodies of countless fighters. Only one man is found left alive....
 • I padiskutueshmi 3 - Shpagimi (2010)

  e mërkurë
  image
  I burgosuri Rus Bojka, tani çalon tepër nga plaga që pësoi në fund të Undisputed 2. Jo më luftëtari i burgut që ia kishin frikën, ai ka rënë aq poshtë sa tani...
 • 300 2: Lindja e një Perandorie (2014)

  e mërkurë
  image
  Gjenerali grek, Themistokliu, udhëheq sulmin kundër forcave pushtese persiane, që udhëhiqen nga njeriu/perëndi, Kserksi, dhe nga Artemisa, komandantja hakmarrëse...
 • Xhezon Born (2016)

  e mërkurë
  image
  Jason Borune vazhdon të jetë në kërkim nga CIA. Çdo gjë rifillon kur një bashkëpunëtor i CIA-s arrin të zbulojë të vërtetën mbi operacionet e errëta të agjensisë....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.