Fotot

Kape KarterinKape KarterinKape KarterinKape KarterinKape KarterinKape KarterinKape KarterinKape Karterin

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Unë jam numri 4 (2011)

  e diel
  image
  Alienët ekzistojnë dhe luftojnë një luftë nëntokësore dhe të padukshme për të eliminuar njëri-tjetrin. Janë dy raca, Lorenianët, të ngjashëm me ne, që janë...
 • Xhezon Born (2016)

  e diel
  image
  Jason Borune vazhdon të jetë në kërkim nga CIA. Çdo gjë rifillon kur një bashkëpunëtor i CIA-s arrin të zbulojë të vërtetën mbi operacionet e errëta të agjensisë....
 • Solo: Një Rrëfenjë Nga Lufta e Yjeve (2018)

  e diel
  image
  Alden Ehrenreich, Emilia Clarke. Aventurat e Han Solos dhe Chewbacca-s 10 vjet përpara se të nisë saga e 'Luftës së Yjeve'. Dy heronjtë krijojnë miqësi midis tyre...
 • Nga hajdut në polic (1999)

  e diel
  image
  Miles pergatiti planin e përsosur dhe arriti pothuajse të vjedhë djamantin më të madh në botë. Diçka shkoi keq dhe ai përfundoi 2 vjet në burg. 2 vite më vonë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.