poster

All Those Small Things

All Those Small Things (2021)

Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Andrew Hyatt

Vlerësimi: 8.1/10

Fotot

All Those Small Things

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Their First Trip to Tokyo (1953)

  image
  An elderly couple journey to Tokyo to visit their children and are confronted by indifference, ingratitude and selfishness. When the parents are packed off to a...
 • Crossroads (2011)

  image
  Three women, three eras, one fate. In 1923, Violeta falls in love with a young man trying to escape to France. In 1941, Ines lives in a desert waiting for her...
 • Tokë e premtuar (2012)

  image
  Matt Damon. Përfaqësuesi i një kompanie gjigante, dërgohet në një qytezë në vërshtirësi ekonomike, per t'i ofruar banorëve ndihmë, në këmbim të nxjerrjes së...
 • Bicycle Thieves (1948)

  image
  Ricci, an unemployed man in the depressed post-WWII economy of Italy, gets at last a good job - for which he needs a bike - hanging up posters. But soon his...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.