poster

The Good Father: The Martin MacNeill Story

The Good Father: The Martin MacNeill Story (2021)

Dramë, Krim | Kanada
Regjia: Annie Bradley

Vlerësimi: 5.7/10

Fotot

The Good Father: The Martin MacNeill Story

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Troubled Waters (2019)

  image
  The investigation of an escort girl found dead in a luxury hotel leads the detectives on a dangerous trail, flustering the local authorities of the wealthy town.
 • Na ishte njëherë në Amerikë (1984)

  image
  Ky film përshkruan katër dekada dhe tregon historinë e David Nudëls (Robert de Niro) dhe të miqve të tij hebrenj që nga fillimi i viteve 1920 e deri në vitin...
 • Kumbari 3 (1990)

  image
  Këtu mbyllet triologjia e Kumbarit. Bosi i mafias përpiqet të ligjërojë bizneset e tij mafioze. Al Pacino, Andy Garcia, Sofia Coppola.
 • A Children's Story (2004)

  image
  An Italian film that focuses on the life of Rosario (Gianluca Di Gennaro), an eleven-year-old boy growing up in an environment of poverty and crime in Naples....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.