Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Yellow Eyes of the Crocodiles (2014)

  image
  Two sisters, their families, and sometimes complicated lives.
 • Zemër e vrarë (2015)

  image
  Jessica Biel. Mei, një instruktore joge, e gjen veten të sillet në mënyra që kurrë nuk do të kishte imagjinuar për të mbrojtur motrën biologjike që sapo e ka...
 • The Casserole Club (2011)

  image
  The plot of this interesting drama from director Steve Balderson takes place in a 1960s suburb. It begins on a relatively light note, as a group of housewives...
 • Uzak - Larg (2002)

  image
  Film fitues i 25 çmimeve kinematografike... Në rolin kryesor Muzaffer Ozdemir - 'Aktori më i mirë' në festivalin e Kanës 2003. Një film nga Nuri Bilge Ceylan, mbi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.