poster

Forsaken

Prishelets (2018)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 4.9/10
(28 Voto)

PËRMBLEDHJE

As a result of a chain of tragic accidents on a distant planet, the cosmonaut Chapayev is left alone. His life is in constant danger. Something inexplicable, which he came into contact with, will forever change his life. From now on, he will be lost not only for himself but for the people of earth as well. And he must to die many times in order to prove that he is alive.

Fotot

ForsakenForsakenForsaken

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • IO:E vetme në Tokë (2019)

  image
  Margaret Qualley, Anthony Mackie. Toka është bërë e pajetueshme. Njerëzimi është larguar, veç një shkencëtareje që beson se planeti mund të shpëtohet. Diçka...
 • Duna: Pjesa e Parë (2021)

  image
  Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya. Bazuar në romanin e Frank Herbert. Në një të ardhme të largët të njerëzimit, Duka Leto Atreides, një i ri i...
 • Metropolis (1927)

  image
  Filmi pa zë, i konsideruar si një nga kryeveprat e regjisorit austriak Fritz Lang. Me Brigitte Helm, Gustav Fröhlich, Alfred Abel. Një nga veprat simbol, të...
 • Marko Polo (2007)

  image
  Duke shoqëruar dy priftërinj drej Lindjes, në dukje me qëllimin që të konvertonin mbretërinë e Kublai Khanit ndaj krishtërimit, tregtari Venedikas Marko Polo me...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.