poster

Cheech & Chong's Things Are Tough All Over

Things Are Tough All Over (1982)

Aksion, Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.8/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Korporata e luftës (2008)

  image
  Killeri profesionist Brand Hauser me kërkesë të një organizate amerikane duhet të vras një politikan të njohur. Ai shfaqet sikur është një producent televiziv...
 • Treni i vrasësve (2022)

  image
  Ai (Brad Pitt) është një vrasës i pafat, gjithësesi ka vendosur të marrë përsipër një mision të fundit. Por kjo nuk do të jetë dhe aq e lehtë, kur në trenin më të...
 • Patrulla (2017)

  image
  Xhon Bejkër dhe Frenk "Ponç" sapo i janë bashkuar policisë rrugore të Kalifornisë. Të dy caktohen për të punuar bashkë, por të jesh në të njëjtën skuadër s'do të...
 • Renegatët e Beitaunit (2012)

  image
  Billy Bob Thornton, Eva Longoria. Tre vëllezër famëkeq nga Alabama më në fund vendosin të kryejnë një vepër të mirë, por do t'i hapin vetes shumë telashe me...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.