poster

Familja Adams 2

The Addams Family 2 (2021)

Animacion, Aventurë, Komedi, Familjar, Fantazi, Horror | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PËRMBLEDHJE

Njihuni me familjen më të çuditëshme në botë... Në aveturën e rradhës, familjes do ti shtohen 2 pjestarë të rinjë - i porsalinduri Pubert dhe dadoja Debi, e cila do të sjellë shumë telashe...Cfarë plani djallëzor po përgatit ajo?

Fotot

Familja Adams 2Familja Adams 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hoteli i monstrave (2012)

  image
  Pas vdekjes së gruas së tij Martha, Konti Drakula harton dhe ndërton një hotel me pesë yje për të rritur vajzën e tij Mavis dhe për të shërbyer si një vendstrehim...
 • Maçoku me çizme (2011)

  image
  Një maçok i jashtëligjshëm, së bashku me shokun e tij të fëmijërisë dhe një kotele joshëse hajdute, niset në kërkim të vezëve të Patës së Artë, për të rivendosur...
 • Spongebob - Filmi (2004)

  image
  Pasi vidhet kurora e mbretit Neptun, SpongeBob dhe Patrick shkojnë në një kërkim në 6 ditë për ta kthyer kurorën e tij. Gjatë rrugës SpongeBob dhe Patrick...
 • Jeta e një milingone (1998)

  image
  Milingona Flik eshte nje shpikes dhe kerkon te ndihmoje kolonine. Ai kerkon qe te jete i dobishem. Princesha Doti ka te njejtin problem me Flikerin. E gjithe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.