Vlerësimi: 6.2/10

PëRMBLEDHJE

Armin, in his fourties, is a freelancer with lots of time and little money. He’s not really happy, but can’t picture living a different life. One morning the world looks the same as always, but mankind has disappeared.

Fotot

In My RoomIn My RoomIn My Room

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.