Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.7/10
(47 Voto)

Fotot

Humbja e gjurmeveHumbja e gjurmeveHumbja e gjurmeveHumbja e gjurmeveHumbja e gjurmeveHumbja e gjurmeveHumbja e gjurmeveHumbja e gjurmeveHumbja e gjurmeveHumbja e gjurmeve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kati i shtatë (2013)

  image
  Ricardo Darín. Në avokat i suksesshëm në Buenos Aires nis një kërkim të dëshpëruar për të gjetur fëmijet e tij, të cilët zhduken ndërsa zbresin shkallët nga...
 • The Thirty-Nine Steps (1935)

  image
  Richard Hannay is a Canadian visitor to London. At the end of "Mr Memory"'s show in a music hall, he meets Annabella Smith, who is running away from secret...
 • Vrasja Salazar (2016)

  image
  Steven Seagal, Luke Goss, Georges St-Pierre. Një vrasës me pagesë, vihet në dilemë midis mbrojtjes së një vajze dhe besnikërisë ndaj agjencisë qeveritare që e ka...
 • The Boston Strangler (1968)

  image
  Boston is being terrorized by a series of seemingly random murders of women. Based on the true story, the film follows the investigators path through several...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.