poster

Black Adam

Black Adam (2022)

Aksion, Aventurë, Fantazi, Fantashkencë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 20.10.22
Vlerësimi: 6.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lufta e yjeve II Sulmi i Klonëve (2002)

  image
  Ndersa lufta e kloneve vazhdon, Anakin Skywalker dhe Obi-Wan Kenobi urdherohen te mbrojne Senatoren Padme' Amidala, jeta e se ciles eshte vene ne rrezik nga nje...
 • Akuameni (2018)

  image
  Jason Momoa, Amber Heard, Nicole Kidman. Arthur Curry mëson se është trashëgimtar i mbretërisë nënujore të Atlantisit dhe duhet të bëje një hap përpara për të...
 • Njeriu Merimangë: Pa Kthim (2021)

  image
  Superheronj, Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch: Teksa identiteti i Njeriut Merimangë është zbuluar, Piter Parker i kërkon ndihmë Dr. Strange. Kur diçka...
 • Lufta e yjeve III Hakmarrja e Sithit (2005)

  image
  Shumë kohë më parë, në një galaktikë shumë të largët nisi nje sagë e mbushur me luftra yjore me xhedaj të të mirës dhe një i zgjedhur i cili do të zbulojë anën e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.