Fotot

Due dateDue dateDue dateDue dateDue dateDue dateDue dateDue dateDue dateDue date

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • White Men Can't Jump (1992)

  e mërkurë
  image
  Billy and Sydney think they're the best basketball hustlers in town, so when they join forces, nothing can stop them, except each other. To add to their problems,...
 • Dadoja 2: Të gjithë në Brazil (2015)

  e mërkurë
  image
  Këtë herë Frenku, miqtë dhe e dashura e tij ndodhen për një vizitë në Brazil. Por një vizitë në xhungël do të shkojë si mos më keq dhe kur ata humbin, aventurat...
 • Takimi i babit tim për krishtlindje (2020)

  e mërkurë
  image
  Që kur gruaja e tij vdiq, Dejvid lufton për të vazhduar jetën me vajzën e tij adoleshente Xhuls. Ajo ndihet e mbyllur dhe e keqkuptuar, dhe ai e gjen veten...
 • Njeriu i vitit (2006)

  Sot
  image
  Tom Dobs është një komedian popullor satirik, i cili ka emisionin e tij televiziv. Kur afrohen zgjedhjet presidenciale, ai vendos të bëhet kandidat i pavarur në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.