Firestarter

Firestarter (2022)

Dramë, Horror, Sci-Fi, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Keith Thomas

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 12.5.22

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rrëfimet (2016)

  Sot
  image
  Takimi i G8 mbahet në hotelin luksoz në bregun gjerman. Ekonomistët më të fuqishëm të botës takohen të marrin vendime të rëndësishme që do ta ndikojnë rëndë...
 • Me çdo kusht (2012)

  Sot
  image
  Në botën konkurruese të bujqësisë moderne, ambiciozi Henry Whipple dëshiron që djali i tij rebel Dean ta ndihmojë të zgjerojë perandorinë bujqësore të familjes së...
 • Buladó (2020)

  Sot
  image
  The magical-realistic story of a small family set in the countryside of Curaçao. As the different mentalities of rational father Ouira and spiritual grandfather...
 • La Madre del Cordero (2014)

  Sot
  image
  Cristina (49) has spent her life taking care of her mother Carmen. Single and without a trade or friends, she grows older, year after year in her hometown. A few...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.