Chickenhare and the Hamster of Darkness

Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022)

Animacion, Aventure, Komedi, Familjar, Romance | Belgjikë, Francë

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 14.7.22
Vlerësimi: 7.4/10

PËRMBLEDHJE

Ndiqni një hero të ri të lindur gjysmë pulë dhe gjysmë lepur. I etur për t'u përshtatur dhe për t'u ndjerë i dashur, pavarësisht dallimeve të tij, ai është i fiksuar pas aventurave, pavarësisht ngathtësisë së tij.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lego: Filmi i Batmanit (2017)

  Sot
  image
  Këtë herë Batmani do të duhet të përballet jo vetëm me Xhokerin dhe kriminelët e tjerë të Gotatmit, por edhe me përgjegjësi të tjera shumë të mëdha...
 • A Costume for Nicholas (2020)

  Sot
  image
  The film tells the story of Nicholas, a 10-year-old boy with Down syndrome who, with the help of different costumes, embarks on a magical adventure to save his...
 • Një përbindësh në Paris (2011)

  Sot
  image
  Paris, 1910. Emile, një operator i ndrojtur filmash dhe Raul, një shpikës plot gjallëri e gjejnë veten duke gjuajtur një përbindësh, i cili terrorizon qytetarët....
 • Shpatarët e mbretit:Fantazia (2016)

  Sot
  image
  Rexhis, mbreti i Lusis, komandon forcat e tij elitare në një luftë të ashpër kundër mbretërisë Nifelhaimit, që kërkon të pushtojë tokat e tij dhe të shtjerë në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.