poster

The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent (2022)

Aksion, Komedi, Krim, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Tom Gormican

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 28.4.22
Vlerësimi: 8.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.5/10
(2 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Legjioni i fundit (2007)

  Sot
  image
  Kur perandoria romake po shkonte drejt rënies së saj, i riu Romulus Augustus largohet nga qyteti dhe fillon një udhëtim të rrezikshëm për në Britani, për të...
 • SWAT: 24 orë (2015)

  Sot
  image
  Skuadra e SWAT duhet te ndalojë një terrorist i cili kërcënon me vrasjen e pengjeve të pafajshëm dhe shkatërrimin e Los Anxhelosit. Ata kanë vetëm 24 orë kohë të...
 • Sulm në Shtëpinë e Bardhë (2013)

  Sot
  image
  Xhon Kejllit i refuzojnë punën e ëndrrave të tij me Shërbimin Sekret për të mbrojtur presidentin Xhejms Sojer. Pa dashur ta zhgënjejë vajzën e tij të vogël me...
 • La decima vittima (1965)

  Sot
  image
  A campy futuristic tale where people hunt one another for sport. In this film, Victim and Hunter run around Italy trying to score a kill in front of the movie...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.