poster

The Breaker Upperers

The Breaker Upperers (2018)

Komedi | Zelandë e Re

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.9/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dashuri Në Nju Jork (2010)

  Sot
  image
  Sam Ueksleri është një shkrimtar, i cili një ditë rastësisht takon një fëmijë të abandonuar. Ai perpiqet ta kthejë djaloshin në shtëpinë e tij, por pas shumë...
 • The Comeback Trail (2020)

  Sot
  image
  Two movie producers who owe money to the mob set up their aging movie star for an insurance scam to try and save themselves. But they wind up getting more than...
 • Dashuria dhe Meri (2007)

  Sot
  image
  Mary është një pastiçere e rafinuar. Gruaja përpiqet ta mbajë biznesin e saj në këmbë, por një ditë detyrohet të lirojë lokalin dhe ta mbyllë aktivitetin. Tani...
 • Cosmos (1996)

  Sot
  image
  Through an immigrant cab driver, our world collides with a nervous filmmaker, a lawyer whose new breasts her ex-boyfriend wants to see, a mystery man, a gay man...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.