Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Koordinatori (2016)

  e martë
  image
  Grushti i shtetit ndaj një Presidentit të ri të Evropës Lindore, aktivizon një agjent të fshehtë amerikan të luftojë kundër një udhëheqësi ushtarak, që kërkon të...
 • I padiskutueshmi (2002)

  e martë
  image
  Një boksier që vuan dënimin e tij për vrasje pranon të sfidojë kampionin e boksit në fuqi, edhe ai në burg. Një ndeshje larg syve të publikut përfundimi i së...
 • Star Trek 2: Drejt Errësirës (2013)

  e martë
  image
  Kur Khan, një armik i pamëshirshëm i shpall luftë të hapur Federatës, kapiteni Kirk dhe pjesa tjetër e ekuipazhit të anijes kozmike Enterprise, fillojnë betejën...
 • Një Histori e Patreguar 2 - Hakmarrja e Elektros (2014)

  e martë
  image
  Ndërsa Piter Parker përpiqet të zbulojë të vërtetën për babanë e tij, një mik i tij i vjetër kthehet në Nju Jork, por ai mëson se po vdes njësoj si babai i tij...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.