poster

Harry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e Parë

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010)

Aventurë, Fantazi | Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: David Yates

Vlerësimi: 7.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.03/10
(87 Voto)

Fotot

Harry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e ParëHarry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e Parë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Harry Potter dhe Dhoma e të Fshehtave (2002)

  image
  Hari i injoron paralajmerimet per te mos u kthyer ne Hoguarts, por ne shkolle ndodhin nje seri sulmesh dhe ai degjon zera te cuditshem qe e ndjekin kudo.
 • Harry Potter dhe i burgosuri i Azkabanit (2004)

  image
  Eshte viti i trete i Herrit ne Hoguarts: Jo vetem qe do kete telashe per te, por do te kete dhe nje mesues te ri ne lenden e "Mbrojtjes kunder Arteve te Erreta"....
 • Harry Potter dhe Kupa e Zjarrit (2005)

  image
  Per Herri Poterin, qendrimi ne shtepine e xhaxhait dhe tetos se tij behet i padurueshem ndaj ai vendose tia mbathe, por ne boten e magjise atij i duhet te...
 • Rikthim Në Ishullin e Nimit (2013)

  image
  Nimi e adhuron jetën që bën në ishull... Por një zbulim i papritur, do ta prish qetësinë e saj... Tani ajo, bashkë me ndihmën e disa miqëve, duhet të shpëtojë nga...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.