poster

A Family Reunion Christmas

A Family Reunion Christmas (2019)

Komedi, Familjar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.8/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vagabondët e vegjël 2 (2014)

  image
  Vagabondët e Vegjël rikthehen me një film të ri! Bashkohuni me Spenkin, Alfalfën, Darlën, qenin Pit dhe gjithë bandën e vogël që nuk iu ndahet çamarrokllëqeve,...
 • Zëri i brendshëm (2018)

  image
  Ndiqni aventurën e Xheremisë, i cili krejt papritur, humbet zërin e tij të brendshëm. Cdo mendim, ai e thotë me zë të lartë. Por jo cdo herë mendimet janë të...
 • Arrati nga Krishtlindjet (2004)

  image
  Luter Krankut i ka ardhur në majë të hundës gjithë reklamat dhe komercialiteti i Krishtlindjeve. Ai vendos të mos festojë dhe të niset për pushime me gruan e tij....
 • Zëvendësi i grave (1987)

  image
  Lisimaku vazhdimisht caktohet të zëvëndësojë gratë e ndërmarrjes gjatë lejes së tyre të lindjes. Pjekja e Lisimakut në karakter arrihet përmes situatave të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.